Metoda microringsMikroringi są to małe aluminiowe pierścienie (ring - z ang. pierścień, okrąg) używane do przedłużania włosów. Występują w różnych kolorach, a dobierane są odpowiednio do odcienia włosów naturalnych, co sprawia, że po założeniu są praktycznie niewidoczne.

Za pomocą tej metody można przedłużyć lub zagęścić fryzurę w szybki i prosty sposób. Jest to tzw. metoda "na zimno", co oznacza, że nie ingeruje w strukturę włosów i tym samym nie niszczy ich zbytnio. Polega na zaciśnięciu pierścienia ze znajdującymi się w nim włosami doczepionymi i naturalnymi.

Z efektu długich włosów swobodnie możemy cieszyć się 3 miesiące, po tym czasie pierścienie należy otworzyć, podciągnąć i zacisnąć ponownie przy skórze głowy, daje to możliwość noszenia doczepionych włosów przez kolejne 3 miesiące.

Nie można zapominać jednak o tym, że aby móc cieszyć się nimi tak długo trzeba o nie odpowiednio zadbać - przede wszystkim nawilżać, gdyż włosy doczepione są martwe i nieodżywiane od wewnątrz (włosy naturalne są odżywiane za pomocą cebulki włosowej).

   Farbowanie włosów
   Kosmetyki do włosów
   Problemy z włosami
   Przedłużanie włosów
      Metoda Racoon
      Metoda microrings
   Aktualności
   Trendy fryzjerskie
   Zabiegi fryzjerskie

Słowniczek od a do z
Galeria Fryzur
Salony fryzjerskie


Polecamy

Polityka Prywatnosci | Wszelkie prawa zastrzezone
Copyright, 2024 © Fryzury
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją