Przedłużanie włosów




Usługa przedłużania i zagęszczania włosów stała się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie. Salony fryzjerskie kuszą swoje klientki promocjami, aby to właśnie u nich dokonać metamorfozy. Nic dziwnego, zabieg przedłużania włosów do tanich nie należy. Na cenę wpływa jakość włosa jaki wybierzemy do przedłużenia, jak również jego długość (zazwyczaj jest to 45, 55 lub 65 cm) i ilość pasemek (średnio ok. 100 pasemek). Im dłuższe są pasemka i im jest ich więcej, tym zabieg będzie droższy. Najtańsze są włosy syntetyczne (sztuczne), trzeba o nie bardzo dbać, aby nie powstały kołtuny, można je kręcić i prostować, natomiast nie można ich farbować. Kolejny rodzaj włosów to włosy naturalne, które można poddawać każdemu zabiegowi fryzjerskiemu, a więc koloryzacji, stylizacji, itp. Spośród włosów naturalnych wyróżnić możemy:
  • włosy azjatyckie,
  • włosy europejskie,
  • włosy słowiańskie (najdroższe, szczególnie włosy dziewicze - tzn. nie poddawane żadnym zabiegom fryzjerskim).
Istnieje wiele metod przedłużania włosów. Jedne wybierane są częściej przez klientów inne mają mniejsze powodzenia. Salony fryzjerskie w swojej ofercie proponują przedłużanie wszystkimi metodami, natomiast małe zakłady ograniczają się zazwyczaj do jednej sprawdzonej, w której mają największą wprawę. Oto niektóre z metod:
  • microrings
  • tulejki
  • taśma
  • Racoon
  • keratynowa
Aby efekt końcowy był zadowalający fryzjer musi posiadać odpowiednie kwalifikacje, doświadczenie i sprzęt do wykonania zabiegu. Należy pamiętać, że efekt przedłużenia nie jest stały, trwa ok. 3-4 miesiące (do póki nie pojawią się widoczne odrosty), później trzeba zabieg przeprowadzić kolejny raz, cena będzie niższa, ze względu na to, że możemy wykorzystać ponownie te same włosy, jeżeli nie są mocno zniszczone.

Cena takiego zabiegu w salonach fryzjerskich waha się w granicach 700-2200 zł.

   



   Farbowanie włosów
   Kosmetyki do włosów
   Problemy z włosami
   Przedłużanie włosów
      Metoda Racoon
      Metoda microrings
   Aktualności
   Trendy fryzjerskie
   Zabiegi fryzjerskie

Słowniczek od a do z
Galeria Fryzur
Salony fryzjerskie


Polecamy





Polityka Prywatnosci | Wszelkie prawa zastrzezone
Copyright, 2023 © Fryzury
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją